Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B з відкритою камерою згоряння, механічним керуванням і діапазоном потужності від 7 до 17,4 кВт. Пристрій оснащений сталевим атмосферним пальником і екологічним мідним теплообмінником, що не містить важких металів. Є захисне покриття всіх деталей агрегату, що контактують з водою, від корозії.
Особливості газової колонки Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B:
Протока води 4-10 літрів на хвилину.
Може працювати на зрідженому газі.
Водяна арматура зроблена зі скловолоконного поліаміду.
Іонізаційний контроль полум’я і тяги.
Автоматична підтримка температури при зміні напору води.
Обмежувач температури на виході подачі.
Індикатор стану пальника.
Авторозпал від батарейок типу R.
Адаптація для тиску газу 13 Мбар.
Захист від перегріву.
Діапазон робочих температур – 35-60°C, а витрата газу водонагрівача Бош Терм 4000 O WR 10-2 B становить від 0,86 до 2,1 куб. м/год, залежно від режиму експлуатації. Підключення до димоходу 110 мм. У комплекті є технічна документація і монтажний комплект для підключення до трубопроводів.
Офіційна гарантія 24 місяці від німецького виробника.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Португалия |
| Вес | 11.5 кг |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 17.4 кВт |
| Производительность | 10 литр/мин |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Газовый |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Виды газового топлива | Природный |
| Потребление природного газа | 2.1 куб. м/час |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Тип топки | Открытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 580 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Диаметр дымохода | 110 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 310 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик потока | Да |
| Максимальное давление воды | 8 бар |
| Минимальное давление воды | 0.3 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Защита | ограничение температуры нагрева |
| Номинальная мощность | 17.4 кВт |
| Тип камеры сгорания | открытый |
| Функции | автоподжиг |
Информация для заказа
- Цена: 17 200 ₴


