Компанія Bosch пропонує 3 моделі газових проточних водонагрівачів серії Therm:
водонагрівачі з п’єзорозпалом – WR P;
водонагрівачі з автоматичним електророзпалюванням від батарей – WR B;
водонагрівачі HydroPower з розпалюванням від вбудованого гідрогенератора – WRD G.
Потужність водонагрівачів Therm становить від 17 до 26 кВт, що означає 10-15 літрів гарячої води за хвилину з розрахунку нагрівання води на 25°С.
Нова Система Anti Overflow надійно забезпечує виведення продуктів згоряння через димохід. Навіть за недостатньої тяги димові гази не потраплять у житлове приміщення. Датчики контролю полум’я миттєво відключають подачу газу, якщо з якоїсь причини полум’я згасло, а температурні сенсори захищають теплообмінник колонки від перегріву.
Переваги Bosch Therm:
Подвійний контроль наявності тяги завдяки двом датчикам наявності тяги
Призначені для установки в квартирах з порушеною вентиляцією та димовидаленням
Постійна модуляція потужності
Роздільне регулювання за потужністю та протоком води
Підключається до наявного димаря
Увімкнення водонагрівача відбувається автоматично при відкритті водопровідного крана
Мінімальний необхідний робочий тиск води 0,1 атм
Газові водонагрівачі Bosch Therm мають дуже високий ККД, незважаючи на скромні розміри. Прилад відрізняється високою інтегрованістю, його можна розмістити практично в будь-якій ніші або шафі Вашої вбудованої кухні. Однак колонка Therm найменше потребує маскування, вона поєднує в собі естетичну привабливість, сучасний дизайн і відповідає всім вимогам безпеки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Португалия |
| Вес | 16 кг |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 26.2 кВт |
| Производительность | 15 литр/мин |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Газовый |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Граненный |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Виды газового топлива | Природный |
| Потребление природного газа | 3.2 куб. м/час |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Тип топки | Открытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 655 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 425 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Максимальное давление воды | 8 бар |
| Минимальное давление воды | 0.35 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Ступенчатая |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Защита | ограничение температуры нагрева |
| Номинальная мощность | 26.2 кВт |
| Тип камеры сгорания | открытый |
| Функции | автоподжиг |
Информация для заказа
- Цена: 21 000 ₴


