Турбована газова колонка Bosch Therm 4000 S WTD 12 AME до 12 л/хв із закритою камерою згоряння, електророзпалювання.
Модуляція потужності адаптована для тиску газу до 12 бар. Захист від перегріву, зникнення тяги. Постійна температура гарячої води на виході (незалежно від температури води на вході). Мінімальний тиск води 0,1 бар, максимальний — 12 бар
Автозапалювання;
Коаксіальний димар діаметром 60/100 мм;
Модуляція потужності - автоматична підтримка температури води при зміні тиску у водопроводі;
Атмосферний пальник із нержавіючої сталі для природного або зрідженого газу;
Датчик температури та витрати води на вході;
Електронний розпал;
Вбудований вентилятор примусового видалення продуктів згоряння;
Іонізаційний контроль полум'я;
Теплообмінник виготовлений із високоякісної міді;
Постійна електронна модуляція потужності за температурою та протокою;
Контроль температури гарячої води з точністю до 1˚С;
Включення відбувається за мінімального тиску води 0.3 бар;
Підключення до мережі 220.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Португалия |
| Вес | 10.4 кг |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 60 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность номинальная | 22.5 кВт |
| Производительность | 12 литр/мин |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Газовый |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Граненный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Виды газового топлива | Природный |
| Потребление природного газа | 2.4 куб. м/час |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 570 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 300 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Максимальное давление воды | 8 бар |
| Минимальное давление воды | 0.35 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Управление водонагревателем | Электронное |
Информация для заказа
- Цена: 28 800 ₴


