Турбована газова колонка Bosch Therm 4000 S WTD 18 AME до 18 л/хв із закритою камерою згоряння, електророзпалювання.
Модуляція потужності адаптована для тиску газу до 12 бар. Захист від перегріву, зникнення тяги. Постійна температура гарячої води на виході (незалежно від температури води на вході). Мінімальний тиск води 0,1 бар, максимальний — 12 бар
Закрита камера згоряння;
Стабільна температура завдяки електронній модуляції та регулюванню;
Надзвичайний комфорт гарячого водопостачання під час запуску та роботи;
Зручність користування завдяки простій та ергономічній панелі керування;
Мідний теплообмінник без додаткового покриття;
Компактные габариты;
Привлекательный дизайн;
Дисплей;
Датчик контролю полум'я - є;
Датчик тиску води - немає;
Датчик подачі газу - немає;
Датчик від замерзання - немає;
Датчик тяги димоходу - є;
Датчик захисту від закипання - є;
Клапан аварійного скидання тиску води - немає;
Захист за відсутності розпалювання - немає.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Португалия |
| Вес | 12 кг |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 60 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность номинальная | 31.6 кВт |
| Производительность | 18 литр/мин |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Газовый |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Граненный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Виды газового топлива | Природный |
| Потребление природного газа | 3.6 куб. м/час |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 570 мм |
| Глубина | 175 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 364 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Датчик ионизации | Да |
| Дисплей | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Максимальное давление воды | 12 бар |
| Минимальное давление воды | 0.35 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Электронное |
Информация для заказа
- Цена: 31 800 ₴


