АТЕМ ВПГ-20Т ТУРБО - газовий проточний водонагрівач із примусовим відведенням продуктів згоряння, турбований водонагрівач для підігрівання води продуктивністю до 9,4 л/хв. У турбованій газовій колонці атем застосована закрита закрита камера згоряння — повітря через коаксіальну трубу для горіння надходить із наружі приміщення й відпрацьовані гази випускаються назовні. На передній панелі турбо водонагрівача розміщені кнопки збільшення та зменшення температури та дисплей для показу поточної температури гарячої води.
Газова колонка АТЕМ турбована В КОМПЛЕКТІ обладнана коаксіальною трубою з коліном, виготовленою з неіржавкої сталі — довжина 880 мм, діаметр 100 мм.
У водонагрівачі застосований керований водою автоматичний електророзпалювання й іонізаційний контроль полум'я, який дає змогу зробити використання водонагрівача БЕЗПЕЧним.
УВАГА: КОМПЛЕКТ КОАКСІАЛЬНОГО ДИМОХА ВХОДИТЬ У СТОИМІСТЬ!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Атем |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 10.8 кг |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 80 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность номинальная | 18.8 кВт |
| Производительность | 9.4 литр/мин |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Газовый |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Виды газового топлива | Сжиженный, Природный |
| Потребление природного газа | 1.93 куб. м/час |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 560 мм |
| Глубина | 145 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Ширина | 350 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Датчик ионизации | Да |
| Дисплей | Да |
| Максимальное давление воды | 8 бар |
| Минимальное давление воды | 0.2 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Электронное |
Информация для заказа
- Цена: 10 364 ₴



