Турбований газовий водонагрівач RÖDA JSD20-T1
Гнучкість встановлення
Компактні розміри й ультратонкий корпус дасть змогу вписати водонагрівач RÖDA в будь-який дизайн.
Заощаджуймо разом
Класичні газові колонки мають запальний пальник, який горить постійно та споживає природний газ. Нові газові колонки RÖDA обладнані електричним запалюванням і полум'я з'являється тільки під час відкривання крана гарячої води. Отже, Ви не викидаєте гроші в димохід і не нагріваєте вулицю.
Адаптація до важких умов роботи
Проточні водонагрівачі RÖDA спеціально спроєктовані для роботи з низьким тиском газу, що характерно для країн СНД. Газоводяний блок колонки не вимогливий до якості газу та має чудову чутливість на відкриття крана гарячої води. Якісне покриття теплообмінника перешкоджає його корозії й прогорянню навіть у разі інтенсивного використання.
Захист від замерзання
У турбований колонці RÖDA реалізована система захисту від замерзання на основі керамічних нагрівальних елементів. У разі зниження температури теплообмінника нижче ніж +5 °C відбувається автоматичне ввімкнення нагрівачів, які перешкоджають заморожування води в трубках теплообмінника.
Камера згоряння Закрита Управлінням МЕханічне Тяга Примушлива Матеріал теплообмінника Мідь, Продуктивність гарячої води л/хв. при дельта t = 25 ° С 10 Розмір (ширина * глибина * висота), мм330 * 140 * 515 Розгар Автоматичний (Електронний) Установка Настінна Країна виробник Китай Потужність, кВт20 Вага, кг 12,5 Гарантия, г.12
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roda |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 12.5 кг |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Подводка | Нижняя |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Газовый |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 515 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Тип топки | Закрытая |
Информация для заказа
- Цена: 9 305 ₴


