Котел газовий Demrad NITROMIX P-24 двоконтурний, використовується для опалення будинків, квартир, котеджів, площею до 240 м2. Країна-виробник Туреччина. Котел має контур гарячого водопостачання, реалізований окремим пластинчастим теплообмінником, продуктивність ГВС 12,5 л/хв. Потужність котла 24 кВт, плавне регулювання від 7,7 кВт. Закрита камера згоряння, котел конденсаційний, відведення продуктів згоряння відбувається через коаксіальний димохід, завдовжки 900 мм, який входить до комплекту постачання. Витрата газу 2,7 м3/год. Рідкокристалічний дисплей із сенсорним керуванням, завдяки якому можна стежити за показниками температури теплоносія, використовуваної гарячої води, тиску та кодами помилок. Використання матеріалів і комплектуючих преміумсегмента. Вбудований таймер і програматор. Можливість роботи за низького тиску води й газу. Теплообмінники з неіржавкої сталі. Електронне розпалювання; три режими: літо, еко та комфорт. Коефіцієнт використання енергії: 109%.
Газовий казан Demrad NITROMIX P-24 настінного розташування, має захист від замерзання й захист блокування насоса. Гарантійний термін, цей виробник 3 роки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Demrad |
| Страна производитель | Турция |
| Объем расширительного бака | 7 л |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 32 |
| Вид топлива | Газообразное |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 740 |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Гарантийный срок | 36 |
| Глубина | 340 |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 109 % |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 60 |
| Максимальная температура в режиме отопления | 75 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 38 град. |
| Минимальная температура в режиме отопления | 10 град. |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.8 бар |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 |
| Мощность номинальная | 24 |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Подключение газа | 3/4" |
| Производительность горячей воды | 12.5 |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Циркуляционный насос | Нет |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 425 |
| Электронное зажигание | Да |
Информация для заказа
- Цена: 28 800 ₴


