Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S (1800W) – електричний побутовий водонагрівач від французького бренду Атлантик. Це класичний циліндричний бойлер вертикального монтажу об'ємом 150 літрів, який добре підійде для сім'ї з 5 і більше людей або невеликого офісу.
Ця модель є оновленою моделлю популярного бойлера Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S (1800W). Новий бойлер отримав більш сучасний дизайн, збільшену потужність нагрівального елемента та підвищений ресурс.
Новий, потужніший ТЕН, забезпечує швидке нагрівання води з 15 ⁰C до 65 ⁰C за 4 години 14 хвилин. Максимальна температура нагріву води у цьому бойлері становить 65 ⁰C.
Стеатитовий «сухий» нагрівальний елемент
Бойлер Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S (1800W) – оснащений стеатитовим «сухим» ТЕНом. Використання подібних нагрівальних елементів має низку переваг у порівнянні зі звичайними ТЕНами. Стеатитові ТЕНи не контактують безпосередньо з водою, завдяки тому, що знаходяться у спеціальній сталевій захисній колбі.
Таке інженерне рішення забезпечує більш ефективну тепловіддачу від ТЕНу воді та зменшує кількість відкладень накипу. Важливою перевагою є також те, що для заміни нагрівального елемента не потрібно зливати воду з бойлера, що спрощує цю сервісну процедуру.
Надійність
Внаслідок використання високоякісної сталі для виготовлення бака та його покриття захисною емаллю з додаванням цирконію забезпечується дуже великий термін експлуатації бака (7 років), при заміні захисного магнієвого анода згодного зазначеного тимчасового періоду – 1 раз на 2 роки. Цей водонагрівач можна підключати до водопроводів із будь-якою жорсткістю води.
Економічність
Використання щільної пінополіуретанової теплоізоляції в даній моделі забезпечує мінімальні втрати тепла від нагрітої води, завдяки чому значно знижено енергоспоживання.
Управління
Цей бойлер отримав простіший та зручніший регулятор температури із 5 варіаціями нагріву води.
Безпека
Бойлер Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S (1800W) оснащений захисним термостатом, який забезпечує захист від перегріву. Клапан скидання надлишкового тиску, для ситуацій якщо тиск перевищить значення 8 бар.
Габаритні розміри становлять 1155 мм висоти та 530 мм у діаметрі, вага без води – 35 кг.
Сервіс та гарантії
Виробник надає гарантію у 2 роки на електричну частину та 7 років на бак, якщо дотримуються умови заміни захисного магнієвого анода згідно з графіком, та обслуговуванням в авторизованих сервісних центрах Atlantic.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Египет |
| Вес | 35 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.8 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 150 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1155 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 18 999 ₴


