Пеллетний котел Altep Trio Pellet 600 кВт
Trio Pellet з автоматичним дозованим подаванням палива, призначені для опалення виробничих приміщень і об'єктів інфраструктури, здатні працювати на фракційному паливі пелета деревна, агро пелета, вугілля дрібної фракції, шкаралупа волоського горіха. Укомплектовані пальником європейського виробництва. Паливо для роботи котла подається автоматично до пальника ретортного типу за допомогою шнекового податчика з бункера, який розташований поруч із котлом. Передбачене лівобічне та правобічне розміщення бункера. Проста конструкція пальника робить його дуже надійним, практично немає механізмів, які є витратами та вимагають заміни, котел з автоматичним подаванням Altep Trio Pellet може спалювати пелету будь-якої зольності, і відповідно швидше окупиться, тому що гарна пелета високої якості коштує набагато дорожче. У реторному пальнику є подавання первинного та вторинного повітря, що дає змогу отримувати максимальну тепловіддачу від згоряваного палива. Настроювання й керування котлом дуже просте, блок керування має простий і зрозумілий інтерфейс, а набір функцій дає змогу підлаштувати роботу котла найбільш ощадливо й ефективно.
Переваги котла з рертним пальником Altep Trio Pellet 600 кВт:
Два ретортні пальники;
Довговічність котла — виготовлений із високоякісної сталі, завтовшки 6-8 мм;
Автоматичне подавання палива;
Функція самоочищення пальника;
ККД 91%;
Утеплені двері з подвійною ізоляцією — для безпечної експлуатації та мінімізації тепловтрат;
Невибаглива до паливни;
Простий в обслуговуванні;
Система пожежогасіння;
Площа теплообмінника — 46,2 м2;
Вертикальний теплообмінник конвективної частини котла;
Об'єм бункера 1240 дм3;
Особливістю моделі є розміщення конвективного теплообмінника в задній частині котла, що неабияк розширює діапазон потужностей. Вертикальне розміщення полиць теплообмінника мінімізує скупчення попелу та дає змогу чистити котла не частіше, ніж один раз на тиждень. Ревізійні двері розміщені зверху та з обох боків котла, що забезпечує зручне обслуговування обладнання.
Котел на пеллетах Altep Trio Pellet 600 кВт розрахований для опалення приміщень от 5200 м2 до 6000 м2.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altep |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5000 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Пеллеты, Бурый уголь, Каменный уголь |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Цвет | Красный |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Площадь обогрева | 6000 кв.м |
| Мощность номинальная | 600 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Открытая |
| Толщина стали | 8 мм |
| Управление | Автоматическое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1960 мм |
| Глубина | 3700 мм |
| Диаметр дымохода | 550 мм |
| Ширина | 2650 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Минимальная температура в режиме отопления | 58 град. |
Информация для заказа
- Цена: 829 400 ₴





