Твердопалевий котел ALTEP Duo UNI Pellet Plus
Теплообмінник
Пеллетні котли тривалого горіння з автоподання палива та встановленим пальником факельного типу. Конструкція теплообмінника дає змогу легко перевести котел з автоподання в режим ручного завантаження палива.
Котли можуть бути зроблені у двох варіантах:
DUO UNI Pellet — сталева топочна камера.
DUO UNI Pellet Plus — точна камера із шамотним каменем.
Твердопаливні коти типу DUO UNI Pellet — це пелетні котли тривалого горіння. Призначені для опалення житлових будинків і промислових споруд у режимі автоматичного подавання палива. Цей режим містить: розпалювання й подавання палива, підтримку горіння, тушкування й очищення пальника. Диапазон мощности: 15-250 кВт.
У базовій комплектації експлуатація котла можлива в режимі автоматичного подавання палива. Для переведення котла на роботу в режим ручного завантаження необхідно встановити чавунну колосникову решітку (15-40 кВт), вентилятор і блок керування. Багатоканальна система подавання повітря забезпечує довготривале та рівномірне згоряння палива зверху вниз. Таке приймання дає змогу використовувати різні види палива, різних розмірів і фракції.
За компактних розмірів котел має чималу площу конвекційної поверхні забезпечує високий рівень ККД і неабияк заощаджує витрату палива.
Автономність роботи котла забезпечується датчиками, що контролюють процес горіння в котлі, а також відповідають за безпеку роботи обладнання. Сучасні технології дають змогу керувати процесом горіння котла дистанційно - за допомогою GSM-модуля и Wi-Fi.
Матеріал котла — високоякісна сталь, завтовшки 6 мм;
Автоматичне подавання палива;
Система автоматичного розпалювання палива;
Універсальність — можливість експлуатації котла в режимі ручного завантаження палива й автоподавання;
Факельний пальник із функцією автоматичного очищення;
Утеплені двері з подвійною ізоляцією — для безпечної експлуатації та мінімізації тепловтрат.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altep |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1160 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Пеллеты, Каменный уголь, Дрова, Бурый уголь, Щепа |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Цвет | Красный |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Площадь обогрева | 1200 кв.м |
| Мощность номинальная | 120 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Открытая |
| Толщина стали | 6 мм |
| Управление | Автоматическое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2230 мм |
| Глубина | 1630 мм |
| Диаметр дымохода | 300 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Минимальная температура в режиме отопления | 58 град. |
Информация для заказа
- Цена: 337 886 ₴




