Водонагрівач бойлер WILLER EV50SR-HIT Slim циліндричний, об'ємом 50 літрів з мокрим теном 2 кВт Внутрішній бак стальний, покритої титанокварцевою емаллю, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування - нагрівання води для побутових цілей, для душу і ванни. Для використання в будинку, квартирі, на дачі. Універсальна монтажна планка з розмірами для встановлення від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів при монтажі на місце попереднього бойлера інших виробників Нагрівальний елемент із нержавіючої сталі потужністю 2000 Вт швидко нагріє воду для побутового використання Світлова індикація процесу нагріву води. Зручне і просте механічне управління Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата і термозапобіжника Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцева емаль і захисний магнієвий анод Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана Глибина для установки пристрою становить 35.5 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 20.8 кг |
| Высота | 861 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Глубина | 352 |
| Дисплей | Нет |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 2 |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
Информация для заказа
- Цена: 5 149 ₴




