Опис
Тип водонагрівача: Накопичувальний
Форма баку: Плоска (прямокутна)
Об'єм баку: 50 л
Потужність нагрівального елементу: 2000 Вт
Тип нагрівального елемента: Сухий ТЕН
Кількість ТЕНів: 2 Дисплей: Так
Тип управління термостатом: Електронне
Тип встановлення: Універсальні
Підведення труб: Знизу
Матеріал бака: Сталь
Матеріал внутрішнього бака: Емальована сталь
Максимальна температура нагріву: 75°C
Колір: Білий
Параметри захисту
Запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску): Так
Захист від перегріву: Так
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4802050106468 |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 86 х 47 х 25 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90 х 50 х 28 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Год выпуска | 2024 |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 50 |
| Оснащение | Два ТЕНи |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 499 ₴






