Водонагрівач Kroner Flacher K100F2-D із сухим ТЕНом - це надійний і безпечний пристрій для нагріву води. Він належить до типу накопичувальних водонагрівачів, забезпечуючи стабільне гаряче водопостачання у вашому домі. Основним видом нагріву є електричний, а об'єм бака становить 100 літрів.
У водонагрівача два ТЕНи з потужністю 800 Вт і 1200 Вт, що забезпечує час нагріву води всього 2.38 години за умови використання обох тенів. Крім того, пристрій має багаторівневий захист, включно із захистом від сухого нагріву, перегріву, протікання бака і високого гідравлічного тиску.
Внутрішній бак водонагрівача виготовлено з використанням передової технології емалі WETMETHOD, що забезпечує антикорозійний захист і стійкість до інкрустації.
Інтегральне піноутворення з потовщеного уретану підтримує температуру води впродовж доби, забезпечує якісну теплоізоляцію та енергоефективну роботу.
Клас захисту IPX4 і багаторівневий захист забезпечують безпеку і надійність компонентів, а також захист від сухого нагріву, перегріву, високого гідравлічного тиску і протікання бака.
Регулятор температури забезпечує точний і надійний контроль температури води, а регульований діапазон температури води від 35 до 75 градусів Цельсія дає змогу обирати температуру, яка найбільше підходить для вас.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 2000962675931 |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Время нагрева | 2.38 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 118 х 53 х 31.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 123.5 х 58.5 х 34.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Анкери розпірні з L-гаком Пластикові з'єднувачі Наклейка ERP Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емаль |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Мощность ТЭНов | 1х800 Вт 1х1200 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 100 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);Два ТЕНи;Дисплей;З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Захисне вимкнення (ПЗВ);Магнієвий анод |
| Особенности | Регулятор температури від 35 до 75 градусів Цельсія Дисплей |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.05 - 7.5 бар |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 13 975 ₴








