Водонагрівач Kroner Flacher K50F2-D із сухим ТЕНом – це надійний та безпечний пристрій для нагрівання води. Він належить до типу накопичувальних водонагрівачів, забезпечуючи стабільне гаряче водопостачання у вашому будинку. Основним видом нагріву є електричний, а об'єм бака складає 50 літрів.
У водонагрівача два ТЕНи з потужністю 800 Вт і 1200 Вт, що забезпечує час нагрівання води всього 1.11 години при використанні обох ТЕНів. Крім того, пристрій має багаторівневий захист, включаючи захист від сухого нагріву, перегріву, протіканню бака та високого гідравлічного тиску.
Внутрішній бак водонагрівача виготовлений з використанням передової технології емалі WETMETHOD, що забезпечує антикорозійний захист та стійкість до інкрустації.
Інтегральне піноутворення з потовщеного уретану підтримує температуру води протягом доби, забезпечує якісну теплоізоляцію та енергоефективну роботу.
Клас захисту IPX4 та багаторівневий захист забезпечують безпеку та надійність компонентів, а також захист від сухого нагріву, перегріву, високого гідравлічного тиску та протікання бака.
Регулятор температури забезпечує точний і надійний контроль температури води, а регульований діапазон температури води від 35 до 75 ° C дозволяє вибирати найкращу для вас температуру.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 2000962675863 |
| Вага в упаковці | 23.9 кг |
| Время нагрева | 1.18 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 90 х 45 х 27.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 96 х 51 х 30 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Анкери розпірні з L-гаком Пластикові з'єднувачі Наклейка ERP Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емаль |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Мощность ТЭНов | 1х800 Вт 1х1200 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 50 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);Два ТЕНи;Дисплей;З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Захисне вимкнення (ПЗВ);Магнієвий анод |
| Особенности | Регулятор температури від 35 до 75°С Дисплей |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.05 - 7.5 бар |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 11 438 ₴








