Водонагрівач Kroner Runder K50VH2 — це надійне, безпечне та ефективне рішення для побутового використання.
Він має накопичувальний тип, що дає змогу нагріти та утримувати до 50 літрів води. Цей електричний водонагрівач оснащений мокрим ТЕНом з потужністю 2000 Вт та механічним керуванням. Внутрішній бак водонагрівача виготовлений з використанням провідної технології емалі WETMETHOD, що забезпечує антикорозійний захист та стійкість до утворення накипу.
Внутрішній шар зі спіненого потовщеного уретану підтримує температуру води протягом доби, забезпечує якісну теплоізоляцію та енергоефективну роботу. Клас захисту IPX4 та багаторівневий захист гарантують безпеку та надійність компонентів, а також захист від сухого нагріву, перегріву та високого гідравлічного тиску. Регулятор температури забезпечує точний і надійний контроль температури води, а регульований діапазон температури води від 30 до 75 C дає можливість обирати найкращу для вас температуру.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 2000962675917 |
| Вага в упаковці | 16.6 кг |
| Время нагрева | 1:35 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 65 х 39 х 42 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 70 х 49 х 45 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Анкери розпірні з L-гаком Пластикові з'єднувачі Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емаль |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Мощность ТЭНов | 1х2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 50 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);Запобіжний клапан;Магнієвий анод |
| Особенности | Регулятор температури від 35 до 75 С Дисплей |
| Підведення труб | Збоку (ліве);Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.05 - 7.5 бар |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне;Горизонтальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 246 ₴








