Електричний водонагрівач Hi-Therm має привабливий сучасний дизайн. Склокерамічне покриття резервуара гарантує надійний захист від корозії, високу гігієну підготовлюваної води, значно збільшує термін служби водонагрівача.Відмінною рисою серії Hi-therm є наявність захисту від накипу. Вода може бути мякою або жорсткою - і в тому, і в іншому випадку на роботі бойлера це не позначиться завдяки великому магнієвому аноду.Водонагрівач Hi-therm обладнаний термостатом з тепловим та електричним захистом, пристроєм, який запобігає охолодженню, а також водонепроникним електричним вимикачем з двома ступенями потужності для вибору нормального або швидкого нагріву води.Високоефективна термоізоляція з поліуретану високої щільності гарантує мінімальні теплові втрати та економічну роботу пристрою.Бойлери виробляються із застосуванням новітніх технологій для нанесення склокерамічного покриття всередині резервуара, яке забезпечує надійний захист від корозії та високу гігієну води. Склокерамічне покриття гарантує тривалий термін служби та безперебійну експлуатацію бойлера.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6938771628038 |
| Вага в упаковці | 27.8 кг |
| Время нагрева | 3.07 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 74.5 х 45 х 46.1 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 79.5 х 50.5 х 46.5 см |
| Гарантія | 48 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Стальной бак с высококачественным эмалевым покрытием с содержанием циркония |
| Матеріал теплоізоляції | Полиуретан |
| Мощность ТЭНов | 1х1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 80 |
| Оснащение | З кабелем живлення;Магнієвий анод |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 323 ₴






