Нові моделі 2024 року серії Favorite виготовляються з урахуванням високих вимог директив ЄС, користуються популярністю серед споживачів. Водонагрівачі відносяться до виробів накопичувального типу, мають цільнокерамічне високотемпературне покриття бака, яке забезпечує надійний захист від корозії і сприяє багаторічної безаварійної роботи водонагрівача.
Внутрішній бак надійно захищений від електрохімічної корозії, завдяки застосуванню магнієвого анода. Бойлери оснащені багатофункціональним терморегулятором, що захищає воду від перегріву. Велике значення приділяється енергоефективності. Ізоляція виконана за спеціальною формулою з циклопентанової (cyclopentane) піни з високою щільністю. Вона характеризується довговічністю і одним із найкращих коефіцієнтів теплопровідності (0,027 Вт/мК), який гарантує мінімальні втрати тепла і економічну роботу електричного водонагрівача. Баки укомплектовані запобіжним клапанам та оснащені шнуром живлення з штепсельною вилкою. Підходять для використання в районах з м'якою і жорсткою водою.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6938771610026 |
| Вага в упаковці | 33,21 кг |
| Время нагрева | 3.55 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 89,5 х 45 х 45 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 92 х 47 х 47 см |
| Гарантія | 48 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Год выпуска | 2025 |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Мощность ТЭНов | 1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 100 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Магнієвий анод |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 3 бар |
| Серия | FLAT |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Кругла |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 319 ₴



