Бойлер 30 літрів Haier ES30V-A3 має цілу низку переваг і унікальних функцій. Бак зсередини покритий унікальним склокерамічним покриттям, що забезпечує абсолютну гігієнічність приготування гарячої води.
Тен з нержавіючої сталі забезпечує швидке нагрівання та тривалий термін служби. Збільшений магнієвий анод забезпечує додатковий захист бака від корозії. Унікальна пінополіуретанова теплоізоляція зменшує тепловтрати та дозволяє воді в баку залишатися теплою довше. Крім того, серія A3 оснащена функцією Shock Prof, яка захищає від витоків електричного струму та робить роботу водонагрівача абсолютно безпечною. Бойлер на 30 літрів у комплекті містить кріпильні матеріали та запобіжний клапан. Гарантія на бак серії A3 складає 6 років. Фактичний об’єм бойлера становить: 28 літрів. На скільки вистачає бойлера на 30 л? Зазвичай, бойлер об’ємом 30-50 літрів рекомендовано брати на одну особу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6932290350449 |
| Вага в упаковці | 14 кг |
| Время нагрева | 1 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 44.7 x 39 x 40 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 48 х 44 х 44 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 6 років на бак |
| Год выпуска | 2023 |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Кабель з вилкою, запобіжний клапан Анкери для кріплення Інструкція з експлуатації Заводська упаковка |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Високоякісна сталь 1.8 мм з емалевим покриттям |
| Матеріал теплоізоляції | Шар мікропористого поліуретану до 20 мм забезпечує ефективну теплоізоляцію |
| Мощность ТЭНов | 1х1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 30 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Захисне вимкнення (ПЗВ);Захист від сухого увімкнення;Магнієвий анод;Таймер |
| Потребление электроэнергии | 526 кВт/год |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 8 бар |
| Серия | A3 |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 299 ₴









