Під час розроблення водонагрівачів GALANTA ми сконцентрували свої зусилля на балансуванні конкурентної низької ціни з урахуванням усіх особливостей і функцій, очікуваних від стандартного побутового електричного нагрівача води. І все це — без шкоди для якості та надійності електроприладу.
ОПИС
Стильний дизайн;
Безпека — з унікальним захистом на шести рівнях;
Довге життя — покриття внутрішнього бака, що витримує високу температуру завдяки інноваційній формулі емалі зі збільшеним вмістом цирконію (Zr);
Щільна ізоляція без фреону;
Антикорозійний захист — магнієвий анод захищає весь об'єм внутрішнього бака від процесів корозії;
Зовнішній капілярний термостат;
Капілярний термовимикач;
Комбінований ПБТ запобіжний вентиль — має функцію балансового, поворотного та диференційного клапана;
Індикатор температури;
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 25.5 кг |
| Время нагрева | 2.92 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 100 х 43.5 х 45.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 104 х 47.5 х 49.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 7 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 2 x 1000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 100 |
| Особенности | Шість ступенів захисту Цирконієва емаль |
| Регулятор температуры | Прихований (під кришкою) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 600 ₴


