Водонагрівач має принципово новий кубічний дизайн з універсальним монтажем.
Оснащений великим світлодіодним екраном з функцією таймеру і ECO інтелектуальний режим, який заощаджує електричну енергію.
Водонагрівач Midea D50-20EFT2 має два ступені Антибактеріального захисту:
- Високотемпературний режим «Антілегіонелла» (80°C)
- Антибактеріальний вхідний отвір Ag+
Основні переваги:
Швидке нагрівання 2000 Вт, в режимі BOOST
Регулювання потужністю нагріву (800 Вт/1200 Вт/2000 Вт)
Ti+ емальований бак, стійкий до корозії та іржі
Емальованаа колба нагрівального елементу, високостійка до корозії та накипу, забезпечує найкращу продуктивність нагріву води.
Багаторазовий захист (захист від перегріву/захист від сухого нагрівання/захист від високого тиску/водонепроникний корпус IPX4),гарантує тривале та безпечне використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6925977600494 |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 73 х 47 х 47 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 6 років на бак |
| Год выпуска | 2024 |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Монтажний комплект Запобіжний клапан Шнур 1,2м з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Cталь покрита емаллю |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Мощность ТЭНов | 1 х 800 Вт/1 х 1200 Вт Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 80 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);Два ТЕНи;Дисплей;З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Захист від замерзання;Захист від легіонел;Захист від сухого увімкнення;Магнієвий анод;Таймер |
| Особенности | Функція Антилегіонела Функція Memory |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 7.5 бар |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Установка | Вертикальне;Горизонтальне |
| Форма бака | Квадратна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 10 901 ₴







