Невеликий водонагрівач з електронним управлінням та широким набором функцій, який можна легко розмістити над або під мийкою. Ця модель стане надійним супутником у вашому будинку. Завдяки сучасному дизайну, VALLON підійде до будь-якого інтер’єру, а оптимальна потужність забезпечує швидкий нагрів та стабільну роботу в більшості електромереж.
Особливості водонагрівача QUARTZ Vallon:
Eлектронне керування з LED дисплеєм
Oптимальна потужність
Теплоізоляція Super Foam високої щільності – низькі тепловтрати
Компактний розмір
Розумний режим
Режим антизамерзання
Самодіагностика, індикація помилок, пам’ять при відключенні від електромережі
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6971170597130 |
| Вага в упаковці | 8.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38 х 38 х 32.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 44 х 44 х 39 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Мощность ТЭНов | 1 х 1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 15 |
| Оснащение | Дисплей;Магнієвий анод |
| Підведення труб | Верхнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Slim |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 269 ₴


