Об’єм бака в цій моделі становить 100 літрів, чого більш ніж достатньо, щоб у сім’ї завжди була гаряча вода. Бак виготовлений із високоякісного металу. Внутрішні стінки бака нагрівача виготовлені з нержавної сталі високої якості. Додаткову міцність конструкції забезпечують шви бака, оброблені вольфрамом. Для нагрівання води встановлено два «мокрі» ТЕНи загальною потужністю 2 кВт, а магнієвий анод надійно захищає водонагрівач від утворення корозії. На передній частині бойлера розташований світлодіодний екран, на якому можна побачити точну температуру нагріву. Безпеку використання забезпечують захист від увімкнення без води та біполярний захист від перегріву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polaris |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 23.48 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 122.4 х 51 х 30.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 127.4 х 56 х 35.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Матеріал внутрішнього бака | Неіржавка сталь |
| Мощность ТЭНов | 1х1300 Вт 1х700 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 100 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне;Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 14 999 ₴











