Бойлер ARDESTO NEU NTS 50 V 1.5K EU2 - накопичувальний електричний водонагрівач на 50 літрів з мокрим ТЕНом та механічним керуванням. Відмінний варіант для невеликої родини.
Профіль навантаження M
Клас енергоспожтивання C
Настінний, вертикальний монтаж
Форм-фактор: круглий
Механічне регулювання (зовні)
Об'єм: 50 л
Емальований внутрішній бак
Максимальна температура нагріву води: 75 С°
Максимальний робочий тиск: 0,8 бар
Час нагріву при dT = 45 °C: 1 години 44 хвилин
Вихід гарячої води при T=65 °C: 77 л
Товщина ізоляції: 19 мм
Ступінь захисту: IPX3
Потужність нагрівача: 1500 Вт
Напруга: 230 В / 50 А
Вага порожнього водонагрівача: 16 кг
Вага в упаковці: 17,5 кг
Розміри приладу: 450x480x553 мм
Розміри в упаковці: 495х470х600 мм
Виробництво: Італія
Гарантія: 3 роки на бак, 2 роки на електроніку (при заміні магнієвого аноду 1 раз в 2 роки - подовження гарантії на бак)
Тип: накопичувальний
Cпосіб нагріву: електрика
Установка: вертикальна, настінна
Обсяг ємності для води: 50 л
Споживана потужність: 1500 Вт
Максимальна температура нагріву води: 75 °C
Внутрішнє покриття бака: емаль
Класичний форм-фактор
Бойлер Ardesto виконано у круглому форм-факторі з монтажем у вертикальному положенні. Механічна панель керування розташована зовні, у нижній частині, а індикатор нагріву – на лицьовій панелі водонагрівача.
Висока продуктивність
Бак водонагрівача отримав емальоване покриття та ізоляцію у 19 мм, його об'єм – 50 літрів. Бойлер Ardesto використовує мокрий ТЕН з потужністю 1500 Вт та магнієвий анод у якості каталізатора накипу. Максимальна температура води складає 75С°, а для нагріву повного бака знадобиться приблизно 2.5 години. За автоматичне зниження тиску у водонагрівачі відповідає запобіжний клапан, який входить у комплект постачання.
Італійська якість Бойлер
Ardesto вироблено в Італії, що гарантує стабільну роботу та високий рівень якості. Гарантія на бак складає 2 роки, а на електроніку – 1 рік. При заміні магнієвого анода 1 раз у 2 роки, гарантійне обслуговування баку продовжується одноразово на 1 рік.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5411692170950 |
| Вага в упаковці | 17.5 кг |
| Время нагрева | 1.73 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 57 х 50 х 46 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 60 х 47 х 49.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальований внутрішній бак |
| Мощность ТЭНов | 1 х 1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 50 |
| Особенности | Механічна панель керування розташована зовні у нижній частині, а індикатор об’єму – на лицьовій панелі водонагрівача |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.8 Бар |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 499 ₴







