Побутова техніка ARTEL виробляється із застосуванням передових технологій на сучасному обладнанні, що відповідає віянням часу. Вивчаючи та впроваджуючи досвід світових виробників побутової техніки, ми створюємо сучасну та зручну продукцію, яка припадає до душі нашим клієнтам. Вся лінійка побутової техніки ARTEL виробляється в Узбекистані, відповідає найвищим стандартам якості та є 100% вітчизняним брендом.
На виробництвах ARTEL встановлено обладнання провідних світових виробників, що спеціалізуються на виробництві оснащення технологічних ліній та складної побутової техніки: COMI, ULVAC, Inficon тощо. Завдяки використанню високотехнологічного обладнання, виробничі процеси повністю автоматизовані, а якість здійснених операцій перевіряється на кожному етапі за допомогою електронних систем контролю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artel |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4780125222018 |
| Вага в упаковці | 30.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 101 х 45 х 47 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 105 х 48 х 50 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Год выпуска | 2023 |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Бойлер Кабель живлення Запобіжний клапан |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталевий з покриттям |
| Мощность ТЭНов | 2 х 1000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 100 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Магнієвий анод |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 299 ₴











