Artel — лідер у виробництві побутової техніки й електроніки в Центральній Азії. Компанія почала свою діяльність 2011 року з виробництва газових плит. Зараз в асортименті продукції, що виробляє Artel, є все, що потрібно для дому. Artel випускає понад двадцять різновидів побутової техніки, серед яких кондиціонери, мікрохвильові печі, мініпечі, газові та електричні плити, телевізори, холодильники, мобільні телефони, вбудована техніка, пилососи, витяжки, дрібна побутова техніка тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artel |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4780063493259 |
| Вага в упаковці | 34 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 116 х 45 х 47 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 120 х 48 х 50 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Бойлер Кабель живлення Запобіжний клапан |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Мощность ТЭНов | 1х2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 120 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Магнієвий анод |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 699 ₴



