Інтелектуальний цифровий термостат IQUAFLEX® IFG, завдяки новітнім технологіям, розраховує щоденні потреби споживання гарячої води, а також аналізує і планує нагрівання води, щоб зменшити втрати тепла й оптимізувати доступність гарячої води. Високоефективні вертикальні електричні водонагрівачі Bandini SMART отримали також зручну панель керування й подвійну теплоізоляцію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 27.6 кг |
| Время нагрева | 2.20 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 76 х 46 x 46 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 79 х 49 х 49 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Паспорт Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь з покриттям титановою емаллю |
| Мощность ТЭНов | 1х2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 80 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 13 259 ₴




