У водонагрівачах серії DINOX20 E-anode встановлена новітня інноваційна система захисту від утворення накипу на нагрівальному елементі та корозії внутрішнього бака. Система захисту E-anode містить електронну плату й титановий електрод. Для правильної роботи та постійного захисту необхідно, щоб водонагрівач постійно був у ввімкненому стані.
Система захисту E-anode має індикатор працездатності, який розташований під нижньою кришкою і являє собою світлодіод. Система розрахована на весь термін експлуатації бака й НЕ ПОТРЕБУЄ ЗАМІНИ, що, безсумнівно, є перевагою й суттєвою економією, як порівняти з традиційним магнієвим анодом, якому періодично потрібна заміна.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 22.9 кг |
| Время нагрева | 2.08 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 120.5 x 49.3 x 27 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 127 x 55 x 34 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Матеріал внутрішнього бака | Неіржавка сталь |
| Мощность ТЭНов | 2х1000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 100 |
| Оснащение | З кабелем живлення;Запобіжний клапан |
| Особенности | 2 баки з неіржавкої сталі Плавне регулювання температури Електричний анод Пиловологозахист IPX4 Товщина теплоізоляції: 20 мм |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне;Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 13 679 ₴









