- Стильний дизайн;- Безпека — з унікальним захистом на шести рівнях;- Довге життя — покриття внутрішнього бака, що витримує високу температуру завдяки інноваційній формулі емалі зі збільшеним вмістом цирконію (Zr);- Щільна ізоляція без фреону;- Антикорозійний захист — магнієвий анод захищає весь об'єм внутрішнього бака від процесів корозії;- Спеціальний овальний фланець;- Зовнішній капілярний термостат;- Капілярний термовимикач;- Комбінований ПБТ запобіжний вентиль — має функцію балансового, поворотного та диференційного клапана;- Індикатор температури;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800035725025 |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 75х36х38 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 79х40х42 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 7 років на бак |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 2х800 Вт |
| Мощность, Вт | 1600 |
| Объем, л | 50 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Slim |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 259 ₴











