Основні особливості бойлера ELDOM Style 30 SLIM 1 5 kW 72269W HITET:
Стильний дизайн;
Безпека — з унікальним захистом
Довге життя — покриття внутрішнього бака, що витримує високу температуру, завдяки інноваційній формулі емалі зі збільшеним вмістом цирконію;
Антикорозійний захист — магнієвий анод захищає весь об'єм внутрішнього бака від процесів корозії;
Спеціальний овальний фланець;
Зовнішній капілярний термостат;
Індикатор температури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Время нагрева | 1.25 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 55х36х38 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 59х40х42 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 7 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 1х1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 30 |
| Особенности | Шість ступенів захисту Цирконієва емаль |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Slim |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 695 ₴










