ELDOM Galant — серія водонагрівачів у пласкому виготовленні. ELDOM Galant — найпотужніші водонагрівачі в цій категорії. Тільки в них нагрівачі (2.1 kW + 1,2 kW) у двох резервуарах для води можуть працювати разом або окремо. Це нововведення гарантує велику кількість гарячої води.
Режим POWERFUL — з коротшим часом нагрівання, ELDOM Galant забезпечує дуже велику кількість гарячої води. Це можливо завдяки одночасній роботі обох нагрівачів із загальною потужністю 3.3 кВт.
SMART-режим — Відповідно до Регламенту (ЄС) 814/2013 і європейським стандартом EN 50440. Інтуїтивно зрозуміле самонавчальне програмне забезпечення контролює споживання гарячої води водонагрівачем упродовж одного тижня й адаптує його роботу в майбутньому.
Bi-position — ELDOM Galant може бути встановлений вертикально або горизонтально.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 34 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 103.3 х 51.1 х 30 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 10 років на бак |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | З керуванням через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 1х2100 Вт 1х1200 Вт |
| Мощность, Вт | 3300 |
| Объем, л | 80 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне;Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 16 559 ₴








