Усі електричні водонагрівачі TESY мають гігієнічну сертифікацію для зберігання питної води, відповідно до Європейської директиви 98/83 ЄС.
Переваги TESY DRY V:
Технологія INSUTECH розроблена компанією TESY для високоефективної ізоляції та надзвичайно низьких теплових втрат.
PISTON Effect для контролю швидкості вхідної води й збільшення кількості теплої води до 15%.
Два тени, що постійно працюють.
ECO позиція зовнішнього регулятора для економної та багаторічної роботи.
Захист від замерзання.
Склокерамічне покриття для захисту від корозії.
Плазмове зварювання ємності для води для тривалого терміну експлуатації.
Кабель живлення до косплекту не входить!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879127597 |
| Вага в упаковці | 24.2 кг |
| Время нагрева | 2.19 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 75.1 х 44 х 46.8 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 80 х 49 х 48 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Кабель живлення до косплекту не входить! |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита склокерамікою |
| Мощность ТЭНов | 2 х 800 Вт |
| Мощность, Вт | 1600 |
| Объем, л | 80 |
| Особенности | Технологія INSUTECH PISTON Effect Режим ECO Захист від замерзання Склокерамічне покриття Плазмове зварювання ємності |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 372 ₴











