Новий модельний ряд у класі енергоефективності C та D з мінімалістичним дизайном.
CRYSTALTECH емаль, забезпечує тривалий термін експлуатації водонагрівача.
INSUTECH TECHNOLOGY забезпечує рівномірний розподіл ізоляції ПУ високої щільності й брак теплового мосту для зниження тепловтрат на 16%.
PLASMA WELDING технологія плазмового зварювання для довговічності бойлера
STAINLESS STEEL PIPE трубка забору гарячої води з неіржавкої сталі.
LARGE FLANGE збільшений фланець для легкого обслуговування.
EXTERNAL THERMO-REGULATOR зовнішній терморегулятор для настроювання температури
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879129171 |
| Вага в упаковці | 21.5 кг |
| Время нагрева | 2.28 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 73.6 x 44 x 46.8 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 74.1 x 44.5 x 47.2 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Інструкція Кабель живлення відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Максимальная температура воды | 70 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита склокерамікою |
| Мощность ТЭНов | 1х1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 80 |
| Оснащение | З кабелем живлення |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 209 ₴











