Електричні водонагрівачі серії Anticalc Slim розроблені з діаметром 35 та 38 см для встановлення у вузьких місцях. Нагрівальний елемент Anticalc працює за низької поверхневої температури, при якій накопичення накипу обмежене. Цей асортимент продуктів включає моделі об'ємом від 30 до 80 літрів.
Особливості Бойлер Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC (304891):
Технологія INSUTECH ТЕSY розроблена компанією ТЕSY для високоефективної ізоляції та виключно низьких теплових втрат
PISTON EFFECT для контролю швидкості вхідної води та збільшення кількості теплої води до 15%
Можливість вибору двох ступенів електричної потужності
ECO позиція зовнішнього регулятора для економічної та багаторічної роботи
3 світлові індикації для розпізнавання режимів роботи
Захист від замерзання
Склокерамічне покриття для захисту від корозії
Плазмове зварювання ємності для води з метою тривалого терміну служби
Сухий (закритий) нагрівальний елемент
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879126569 |
| Вага в упаковці | 27.39 кг |
| Время нагрева | 2.36 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 121 х 38.6 х 41 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 127 х 40 х 41 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокерамічне покриття |
| Мощность ТЭНов | 2х1200 Вт |
| Мощность, Вт | 2400 |
| Объем, л | 80 |
| Оснащение | З кабелем живлення |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Slim |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 10 074 ₴











