Система сухих ТЕНівТЕНи поміщено в захисні металеві кожухи, які виключають прямий контакт нагрівальних елементів із водою, відповідно на ТЕНах не утворюється накип, що збільшує ресурс їхньої роботи та продовжує термін експлуатації. USB роз'єм для підєднання Wi-Fi-модуля (купують окремо).
Три рівні захисту водонагрівача:
захист від перегріву;
захист від гідравлічного тиску, що перевищує норму;
ПЗВ(пристрій захисного вимкнення).
Внутрішні резервуари виготовлені з високоякісної сталі з емальованим покриттям. Як додатковий захист внутрішнього бака від корозії водонагрівач обладнано магнієвим анодом.
Убудований температурний регулятор: забезпечує постійний і надійний контроль температури води у водонагрівачі.Шкала регулювання позначена діапазоном:
Low — низька температура нагрівання (35 °C);
Eco — економний режим — 50-55 °C;
High — висока температура нагрівання (75 °C).
Режим «BST — Bacteria Stop Technology» (система професійного антибактеріального очищення води). За цього режиму вода в приладі нагрівається до температури 70 °C і утримується на такому рівні впродовж 20 хвилин. Режим дає змогу припинити розмноження бактерій, наприклад, легіонел, що розмножуються у воді за тривалого невикористання приладу.
Режим «антизамерзання» — якщо температура води у водонагрівачі буде нижче +4 °C, режим активується, увімкнеться нагрівання, а після встановлення температури води всередині бака +5 °C режим «антизамерзання» знову перейде в стадію очікування, нагрівання припиниться.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zanussi |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 23.5 кг |
| Время нагрева | 1.45 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 97 x 43.5 x 26 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 102 x 50.5 x 29 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Опційно |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 1х700 Вт 1 х 1300 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 50 |
| Оснащение | З кабелем живлення |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне;Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 10 599 ₴



