Tiki Prime 80V9 - це модель водонагрівача з невеликим діаметром, для вертикальної установки в приміщеннях з обмеженим простором. Нагрівач обладнано термометром із наочним індикатором температури і мідним занурювальним нагрівальним елементом для високої корозійної стійкості та довготривалої служби. Модель призначено для обслуговування однієї або декількох водорозбірних точок.
Особливості та переваги
Постачання води на декілька водорозбірних точок
Вертикальний монтаж на стіні
Занурювальний нагрівальний елемент
Попередньо встановлений економічний температурний режим 55 °C
Індикатор роботи нагрівального елемента
Біметалевий термометр для контролю за температурою води в водонагрівачі
Робочий тиск 9 бар
Емалеве покриття та магнієвий анод для антикорозійного захисту бака
Просте встановлення та обслуговування
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3830050386390 |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Время нагрева | 2.37 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 76.6 х 45.4 х 46.1 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 80 х 48 х 49 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 7 років на бак |
| Год выпуска | 2023 |
| Діаметр приєднання | G 1/2 |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Максимальная температура воды | 65 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 1 x 2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 80 |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Прихований (під кришкою) |
| Робочий тиск води | 6-9 бар |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 999 ₴











