Переваги бойлерів Tesy Anticalc:
Подвійний сухий ТЕН Anticalc із нержавіючої сталі забезпечує захист від накипу, безшумну та довговічну роботу, а також дозволяє обирати два рівні потужності.
BiLight-вимикач з індикацією зміни режиму роботи за допомогою зміни кольору світлового індикатора.
PISTON Effect – запатентована конструкція сопла для вхідної води створює так званий «ефект поршня», який уповільнює змішування холодної води з уже нагрітою, забезпечуючи до 15% більше гарячої води.
Сталевий бак із плазмовим зварюванням та інноваційним антикорозійним склокерамічним покриттям Crystal Tech.
Високоефективна теплоізоляція INSUTECH – товстий шар пінополіуретану високої щільності значно знижує тепловтрати.
Технологія розірваного термостату (відсутність прямого контакту між баком і настінним кріпленням) зменшує втрати енергії на 16%.
Гігієнічний сертифікат на відповідність якості питної води згідно з Європейською директивою 98/83 EU.
Капілярний термостат – для максимально точного налаштування температури води.
Режим ECO – економія електроенергії під час нагріву води та подовжений термін служби бойлера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 0203403319889 |
| Вага в упаковці | 19.7 кг |
| Время нагрева | 1.37 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 60.8 х 44 х 46.8 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 64 х 48 х 49 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокерамічне покриття |
| Мощность ТЭНов | 2х800 Вт |
| Мощность, Вт | 1600 |
| Объем, л | 50 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 995 ₴











