Водонагрівач Tesy Anticalc GCV 10044 24D B14 TBR ємністю 100 л обладнаний “сухими” ТЕНами 2х1,2 кВт. Внутрішній бак виготовлено з неіржавкої сталі, а його внутрішні стінки вкрито склокерамікою, яка протидіє корозії. Встановлено збільшений магнієвий анод, що знижує жорсткість води і забезпечує тривалий безремонтний термін експлуатації. Заявлена потужність 1,2 кВт.
Технології бойлера TESY Anticalc GCV:
Anticalc – функція активного захисту від накипу. ТЕНи працюють за низької температури поверхні, унеможливлюючи осідання мінералів.
Piston Effect – технологія поліпшеної циркуляції вхідної води.
Insutech – якісна екологічна теплоізоляція для зниження тепловтрат.
CrystalTech – захисне емальоване покриття бака.
Режим ECO оптимізує нагрівання і знижує споживання електроенергії.
Особливості циліндричного водонагрівача TESY Anticalc GCV 10044 24D B14 TBR:
Клас енергоефективності – С.
Час нагріву Δt 45K (15-60 °C) – 2:10/4:20 год/хв.
Термостат із подвійним захистом (перегрів і замерзання).
Стандартне підключення до комунікацій 1/2 дюйма.
Річне споживання 2756 kWh.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 0203403319902 |
| Вага в упаковці | 28.74 кг |
| Время нагрева | 2.10 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 99.8 х 44 х 46.8 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 103 х 48 х 49 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокерамічне покриття |
| Мощность ТЭНов | 2х1200 Вт |
| Мощность, Вт | 2400 |
| Объем, л | 100 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 10 579 ₴











