Горизонтальні електричні водонагрівачі зі склокерамічним покриттям, панель керування зліва. Асортимент горизонтальних водонагрівачів BiLight включає моделі обємом 50, 80 і 100 літрів. Горизонтальні моделі електричних бойлерів серії BiLight забезпечують більше простору у приміщенні.
Насадка PISTON 4 для регулювання швидкості подачі води та збільшення кількості гарячої води до 40%.
Технологія INSUTECH розроблена компанією TESY для високоефективної ізоляції та виключно низьких теплових втрат.
Bilight індикація для легкого та швидкого розпізнавання режимів роботи.
Електричний вимикач для увімкнення та вимикання приладу.
Склокерамічне покриття для захисту від корозії.
Плазмове зварювання ємності для води з метою тривалого терміну служби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879128655 |
| Вага в упаковці | 26 кг |
| Время нагрева | 1:44 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 44 х 99.5 x 46.7 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 46 х 101 х 48 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Бойлер Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Максимальная температура воды | 70 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокераміка |
| Мощность ТЭНов | 1 х 3000 Вт |
| Мощность, Вт | 3000 |
| Объем, л | 100 |
| Оснащение | Захист від замерзання |
| Особенности | Панель управління: ліворуч |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Горизонтальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 11 365 ₴




