Tiki Prime MS 80V9 - це водонагрівач з надзвичайно компактними розмірами, який ідеально підійде для розміщення в малих приміщеннях, де економія місця має першочергове значення. Нагрівач оснащений простим і зрозумілим регулятором для оперативної зміни температурного режиму, а збільшений магнієвий анод забезпечує додатковий захист. Новий дизайн термометра та диска керування надають нагрівачу стильного вигляду.
Особливості та переваги
Компактні розміри (діаметр всього 334 мм)
Постачання води у декілька водорозбірних точок
Вертикальний монтаж на стіні
Занурювальний нагрівальний елемент
Регулювання температури за допомогою диска керування
Доступні температурні режими: користувач самостійно виставляє температуру до 75 °С, економний режим із температурою 55 °С, захист від замерзання 10 °С
Індикатор роботи нагрівального елемента
Біметалевий термометр для контролю температури в баку нагрівача
Робочий тиск 9 бар
Емалеве покриття та магнієвий анод для антикорозійного захисту бака
Просте встановлення та обслуговування
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3830050386376 |
| Вага в упаковці | 32 кг |
| Время нагрева | 3.16 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 131 х 33.4 х 35.4 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 137 х 39 х 43 см |
| Гарантія | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Год выпуска | 2023 |
| Діаметр приєднання | G1/2" |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Бойлер Магнієвий анод Запобіжний клапан Монтажна планка Інструкція з експлуатації |
| Країна реєстрації бренду | Сербія |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Максимальная температура воды | 65 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан високої щільності |
| Мощность ТЭНов | 2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 80 |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 9 бар |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 878 ₴









