Електричні водонагрівачі серії Anticalc Slim для встановлення у вузьких місцях. Нагрівальний елемент Anticalc працює за низької поверхневої температури, при якій значно зменшується утворення накипу.
Подвійний сухий нагрівач із вибором двох рівнів електричної потужності
Покращений захист від утворення накипу
Безшумна робота
Легке обслуговування
Технологія INSUTECH TESY для високоефективної ізоляції та низьких теплових втрат
PISTON EFFECT для збільшення кількості теплої води в бойлері
ECO позиція зовнішнього регулятора для економічної та багаторічної роботи
3 світлові індикації для розпізнавання режимів роботи
Режим захисту проти замерзання
Плазмове зварювання ємності для води з метою тривалого терміну служби
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879128204 |
| Вага в упаковці | 27.4 кг |
| Время нагрева | 3:29 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 122 x 38.6 x 38 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 127 х 43.6 x 43 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Бойлер Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Максимальная температура воды | 70 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокераміка |
| Мощность ТЭНов | 2х1200 Вт |
| Мощность, Вт | 2400 |
| Объем, л | 80 |
| Оснащение | Два ТЕНи;Магнієвий анод |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 8 бар |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Slim |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 11 086 ₴


