Tiki Supr ESD 80V9 - це компактна модель водонагрівача для вертикальної установки в приміщеннях з обмеженим простором, що має сучасний привабливий прямокутний дизайн з округленими кутами. Нагрівач обладнано сучасним електронним блоком керування зі світлодіодними індикаторами та дисплеєм для контролю температури. Завдяки додатковій функції EcoSmart досягається ефективність нагрівання у відповідності до директиви про захист довкілля.
Особливості та переваги
Нагрівальний фланець із трубчастими елементами непрямого нагріву - «сухий тен»
Постачання води у декілька водорозбірних точок
Вертикальний монтаж на стіні
Електронний блок керування
Кнопка ввімкнення/вимкнення та регулювання температури
Регулювання температури від 10 °C до 75 °C
Семидіодний індикатор температури
Захист від перегорання тену (за відсутності води у баку)
Захист від перегрівання тену
Функція захисту від легіонел
Кнопка ввімкнення/вимкнення функції EcoSmart
Дані зберігаються навіть за припинення електропостачання
Індикатор роботи в інтелектуальному режимі
Індикатор відмов / збоїв
Робочий тиск 9 бар
Емалеве покриття та магнієвий анод для антикорозійного захисту бака
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3830050386109 |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Время нагрева | 2.37 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 95 х 42 x 44.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 107 х 49 x 50 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 10 років на бак |
| Год выпуска | 2023 |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології EcoSmart |
| Діаметр приєднання | G 1/2 |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 2 x 1000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 80 |
| Оснащение | Захист від легіонел;Захист від сухого увімкнення |
| Потребление электроэнергии | Річне споживання електроенергії (AEC) 1296 kWh |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 6-9 бар |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 15 999 ₴







