Водонагрівачі серії BiLight Slim мають діаметр 35 см і розроблені відповідно до найвищих європейських стандартів безпеки та вимог якості.
Енергетичний клас C
PISTON EFFECT для контролю швидкості вхідної води та збільшення кількості теплої води до 15%
Технологія INSUTECH для високоефективної ізоляції та низьких теплових втрат
Bilight індикація для легкого та швидкого розпізнавання режимів роботи
Електричний вимикач для увімкнення та вимкнення приладу
Еко режим роботи для оптимізації витрат, ефективної та тривалої експлуатації
Захист від замерзання
Склокерамічне покриття для захисту від корозії
Плазмове зварювання ємності для води з метою тривалого терміну служби
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879129553 |
| Вага в упаковці | 17.3 кг |
| Время нагрева | 1^45 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 80.3 x 35.3 x 38 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 85.3x40.3x43 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Бойлер Запобіжний клапан Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Максимальная температура воды | 60 С° |
| Материал бака | Склокераміка |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокерамічне покриття |
| Мощность ТЭНов | 1х1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 50 |
| Оснащение | Запобіжний клапан;Захист від замерзання;Магнієвий анод |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 8 бар |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Slim |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 634 ₴


