Бойлер Tiki Supr ESD 100V9 – це сучасний накопичувальний водонагрівач, який порадує Вас елегантним дизайном. Він оснащений простим та зрозумілим блоком управління та споживає мінімум енергії. Прямокутний бак має електронне керування, а регулятор температури - відкритий (на корпусі). У бойлер з об'ємом бака 100 л вбудований прихований (сухий) ТЕН потужністю 2000 Вт, він швидко гріє воду та має довгий термін служби. Вертикальна установка дозволяє проводити монтаж у будь-якому доступному для Вас місці.
Режими роботи
Режим антизамерзання: ~10°C, запобігає пошкодженню бака при низьких температурах, підтримуючи її на мінімальному рівні;
Низька температура: ~35°C
Економічне нагрівання: ~57 °C, оптимізує роботу приладу, зменшуючи споживання електроенергії до 10%.
Максимальне нагрівання: ~75°C.
Режим EcoSmart допомагає знизити споживання електроенергії, автоматично адаптуючи роботу водонагрівача до звичок користувача. Якщо людина дотримується стабільного розкладу, наприклад, приймає душ щодня в один і той самий час, водонагрівач навчиться підлаштовуватися під ці потреби. Для активації режиму потрібно запустити процес запису налаштувань користувача. Протягом 7 днів пристрій аналізує інтервали використання гарячої води та формує графік нагріву, щоб забезпечити її готовність у потрібний час. Завдяки цьому система уникає зайвого нагрівання, що дозволяє знизити витрати електроенергії до 30% у порівнянні зі стандартним режимом.
Запис звичок починається при натисканні на кнопку (4). Під час запису блимає зелений індикатор (3). Після закінчення семиденного періоду режим автоматично починає виконуватись (зелений індикатор (3) починає горіти постійно). За потреби запис можна скасувати, повторно натиснувши кнопку (4) – у цьому випадку водонагрівач повернеться до стандартного режиму роботи, нагріваючи воду до заданої температури.
Якщо користувач змінив свої звички у споживанні гарячої води, режим EcoSmart можна перезаписати. Для цього достатньо знову запустити процес запису, який триватиме 7 днів. Якщо запис раніше було перервано, водонагрівач розпочне новий цикл навчання.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3830050386116 |
| Вага в упаковці | 38 кг |
| Время нагрева | 3.16 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 112.5 х 42 x 44.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 124.5 х 49 x 50 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 10 років на бак |
| Год выпуска | 2023 |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології EcoSmart |
| Діаметр приєднання | G 1/2 |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 2 x 1000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 100 |
| Оснащение | Захист від легіонел;Захист від сухого увімкнення |
| Потребление электроэнергии | Річне споживання електроенергії (AEC) 2480 kWh |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 6-9 бар |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 16 882 ₴







