Бойлер Tiki Supr SD 120V9 – це сучасний накопичувальний водонагрівач, який порадує Вас елегантним дизайном. Він оснащений простим та зрозумілим блоком управління та споживає мінімум енергії. Прямокутний бак має електронне керування, а регулятор температури - відкритий (на корпусі). У бойлер з об'ємом бака 120 л вбудований прихований (сухий) ТЕН потужністю 2000 Вт, він швидко гріє воду та має довгий термін служби. Вертикальна установка дозволяє проводити монтаж у будь-якому доступному для Вас місці.
Міцний сталевий корпус забезпечує стійкість до зовнішніх впливів і тривалий термін служби. Внутрішній бак покритий спеціальною емаллю з цирконієм, яка захищає його від температурних перепадів і полегшує очищення. Магнієвий анод мінімізує утворення накипу та запобігає корозії внутрішніх компонентів. Завдяки класу захисту IP24 пристрій захищений від пропускання бризок та дрібних частинок, що запобігає коротким замкненням та несправностям.
Режими роботи:
Режим антизамерзання: ~10°C, запобігає пошкодженню бака при низьких температурах, підтримуючи її на мінімальному рівні;
Низька температура: ~35°C
Економічне нагрівання: ~57 °C, оптимізує роботу приладу, зменшуючи споживання електроенергії до 10%.
Максимальне нагрівання: ~75°C.
Переваги:
Система індикації помилок – своєчасно повідомляє про несправності для швидкого усунення.
Захист від перегріву та від включення без води – попереджає закипання води, а якщо у водонагрівачі і зовсім відсутня вода, він не включиться, запобігаючи перегріву та поломці ТЕНів.
Швидке нагрівання та енергоефективність - два "сухі" ТЕНа потужністю 2000 Вт забезпечують нагрівання води до 75 °C у короткі терміни, а поліуретанова ізоляція допомагає зберігати тепло довше.
Безпека використання - рівень вологостійкості IP24 запобігає потраплянню пилу та вологи на електроніку пристрою.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3830050386086 |
| Вага в упаковці | 43 кг |
| Время нагрева | 3.55 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 130 х 42 x 44.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 142.2 х 49 x 50 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 10 років на бак |
| Год выпуска | 2023 |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології EcoBase |
| Діаметр приєднання | G 1/2 |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 2 x 1000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 120 |
| Оснащение | Захист від легіонел;Захист від сухого увімкнення |
| Потребление электроэнергии | Річне споживання електроенергії (AEC) 2770 kWh |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 6-9(bar) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 16 882 ₴





