Особливість цієї моделі — Наявність контрольної панелі, яка дає змогу здійснювати керування водонагрівачем завдяки 4 кнопкам і LED дисплею.
Завдяки поєднанню дрібнодисперсного емалевого покриття з магнієвим анодом збільшеної маси внутрішній бак бойлера WetAir MWH1-50L надійно захищений від корозії. Така конструкція допомагає уникнути утворення накипу на нагрівальному елементі, збільшуючи ресурс його роботи.
Інтелектуальна система контролю автоматично вимкне прилад у разі перегріву або браку води.
Керування бойлером здійснюється завдяки контрольній панелі, про яку згадано вище. Завдяки такому керуванню, Ви зможете виставити бажану та комфортну температуру води.
Під час вибору економного режиму вода в баку нагрівається приблизно до +55 °C. За такої температури знижується енергоспоживання, бактерії у воді гинуть, утворення накипу мінімізується, прилад слугує довго, а ви з комфортом користуєтеся гарячою водою.
Бойлери WetAir MWH1-50L мають високі показники класу енергоефективності.
Надійна, багатофункціональна та легка в керуванні техніка, придумана спеціально для того, щоб допомогти Вам звільнитися від більшості повсякденних побутових турбот і насолоджуватися життям.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага в упаковці | 18.92 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 72.6 х 38.5 х 38.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 76 х 45.8 х 41.1 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Бойлер Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь емальована |
| Мощность ТЭНов | 1х1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 50 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 399 ₴






