Вертикальні моделі серії BiLight Slim спроектовані спеціально для встановлення у вузьких місцях, мають діаметр 35 см.
PISTON EFFECT для контролю швидкості вхідної води та збільшення кількості теплої води до 15% /li>
Технологія INSUTECH розроблена компанією ТЕSY для високоефективної ізоляції та низьких теплових втрат
Bilight індикація для легкого та швидкого розпізнавання режимів роботи
Електричний вимикач для вмикання та вимикання приладу проти замерзання
Склокерамічне покриття для захисту від корозії
Плазмове зварювання ємності для води з метою тривалого терміну служби
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 12.8 кг |
| Время нагрева | 1.5 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 53 x 35 x 37 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 59 х 41 х 43 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Склокераміка |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокераміка |
| Мощность ТЭНов | 1х1200 Вт |
| Мощность, Вт | 1200 |
| Объем, л | 30 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 417 ₴


