Настінний прямокутний водонагрівач Vestel обємом 80 літрів з легкістю забезпечить вас достатньою кількістю гарячої води щодня. Мінімалістичний дизайн даної моделі дозволить комфортно інтегрувати її у будь-який сучасний інтерєр. Потужність пристрою становить 2000 Вт, а річне споживання електроенергії досягає 1423 кВт, що відповідає класу енергоефективності C. Управління температурою та режимами здійснюється за допомогою електронної цифрової панелі.
Основна особливість даного водонагрівача – режим «Еко», який допоможе заощадити значну кількість води та електроенергії. У режимі «Еко» модель підтримуватиме температуру води на рівні 55 градусів, що є найбільш комфортним для людини.
Резервуар водонагрівача зроблений із високоякісної емальованої сталі. Нагрівальний елемент відкритого типу виготовлений із нержавіючої надміцної сталі 316L.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8698902068598 |
| Вага в упаковці | 24 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 89.1 х 45.6 х 43 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Мощность ТЭНов | 1х2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 80 |
| Оснащение | З кабелем живлення |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 10 бар |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 499 ₴











