Основні характеристики Бойлера THERMEX Ceramik 50 H:
Суперплоска конструкція за технологією Double Tank;
Внутрішній бак із покриттям біосклофарфор;
Просте механічне керування за допомогою ергономічного регулятора;
Три режими потужності — потужність 2000 / 1200 / 800 Вт;
Super Foam: високощільна теплоізоляція;
Низькі тепловтрати ПЗВ;
Надійний захист від ураження струмом 5 років гарантії на внутрішній бак;
Два зєднаних внутрішніх баки;
Суперплоска конструкція;
Просте розміщення;
Сучасний дизайн корпусу.
Покриття біосклофарфор: надійно захищає бак від корозії, перебуває в адгезії зі стінками бака, розширюється і звужується разом із металом, завдяки чому не тріскає і зберігає свої властивості довгі роки. Підвищує стійкість водонагрівача до гідроударів і перепадів температури, зберігає воду чистою і свіжою — як у фарфоровому глечику — навіть у разі тривалого зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermex |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 21 кг |
| Время нагрева | 1.05 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.4 x 87 x 27 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 55.4 x 98.3 x 35 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Бойлер Зворотний клапан Шнур з ПЗВ Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь з покриттям біосклопорцеляною |
| Мощность ТЭНов | 1 х 1200 Вт 1 х 800 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 50 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 9 729 ₴





