Зовнішній регулятор температури води, розташований на нижній кришці нагрівача, дає змогу легко встановити необхідну температуру нагрівання води. Має два сухих ТЕНи.
Сухий ТЕН
Водонагрівач із сухим ТЕНом, що поєднує в собі сучасний дизайн і високу якість із передовими технологіями, ідеально підходить для жорсткої води. Він має два нагрівальні елементи, які заховані в емальованих трубках. У цій конструкції відсутній контакт нагрівального елемента з водою. Площа нагріву в сухого ТЕНа значно вища, ніж у класичного мідного нагрівального елемента. Завдяки цьому нагрівання води відбувається більш плавно і рівномірно, а відкладення накипу на нагрівальному елементі різко знижується. Крім цього, така конструкція дуже полегшує обслуговування, ремонт і заміну нагрівального елемента. Два сухих ТЕНи підвищують надійність і безпеку пристрою.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 20.5 кг |
| Время нагрева | 2.50 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 74.8 х 46.1 х 46.1 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 82 х 52 х 49 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 2х1000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 80 |
| Оснащение | Два ТЕНи;Магнієвий анод |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 199 ₴





