Електричні водонагрівачі TESYсерії Anticalc розроблені для безперебійної, тривалої та надійної роботи з жорсткою, сильно мінералізованою та/або агресивною водою. Збільшена площа подвійного нагрівального елемента, розташованого в сталевому емальованому корпусі з гладкою поверхнею, значно уповільнює та обмежує процес осадження накипу. Нагрівач Anticalc працює за низьких поверхневих температур, при яких накопичення накипу обмежене.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879128235 |
| Вага в упаковці | 26.5 кг |
| Время нагрева | 2:10 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 99.8 x 44 x 46.8 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 104.8 x 49 x 51.8 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | З керуванням через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Максимальная температура воды | 60 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита склокерамікою |
| Мощность ТЭНов | 2х1200 Вт |
| Мощность, Вт | 2400 |
| Объем, л | 100 |
| Оснащение | Два ТЕНи;Захист від замерзання;Магнієвий анод |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 10 019 ₴


